Soğan Severlere Özel Soğanlı Nudo

Kasım 28, 2013  |  Yazılar

Nudo, soğan severlere leziz bir deneyim kazandıracak. Türkiye’ye Türk damak tadına uygun noodle’ı getiren ve oldukça köklü bir geçmişe sahip Moral Gıda, bu sağlıklı ve pratik ürünü soğan ile de zenginleştirmiş.

Birbirinden güzel baharatların ve soğanın lezzetinin noodle tadıyla bir araya getirildiği Soğanlı Özde Nudo hızlı hazırlanır ve Türk damak tadına da son derece uygundur. Yapay aroma ve kokular içermeyen bu ürün, soğanın rahatsız edici kokusundan da sizi kurtararak soğan lezzetini her zaman ve yerde tadabilmenize olanak sağlıyor.

Kaliteye ve sağlıklı ürünlere oldukça dikkat eden firma bu ürünlerine kesinlikle herhangi bir katkı maddesi ya da renklendirici eklemiyor. Ürünlerinde helal belgesi olmasına önem veren ve gerekliliklerini layıkıyla yapan bir firma olarak hem Hakk’ın hem de Halk’ın takdirlerini ve beğenilerini kazanma arzusundadır. Gıda sektöründe her zaman öncü olmak isteyen Moral Gıda bu sefer de dünyanın severek yediği Noodle’ı Türk mutfağına uygun hale getirdi. Ayrıca, Soğanlı ürününün yanı sıra Çeşnili Sebzeli, Körili ve Domates Soslu çeşitleri de bulunuyor.

Un üretimi ile ön plana çıkmış olan bu firma şimdi de ununun kalitesiyle birlikte ham maddesi un, su ve tuz olan kıvırcık eriştelerin üretimini de titizlikle yapıyor. Ani kızartma ve kurutma tekniği kullanılarak hazırlanan bu ürünler uzun raf ömrü ve kolay saklama koşulları ile de çok satılan ürünler arasındaki ve kilerinizdeki yerini alacak.

Üstelik 3 dakikalık bir hazırlama süresine sahip olan bu ürün 100 gramında 203 kcal enerji, 22,5 karbonhidrat, 2,5g şeker içerir. Kolesterol seviyesi ise 0’dır.

Soğanlı Nudo, hem beslenmesine dikkat etmek, hem de özellikle soğan kokusu olmadan noodle yemek isteyenlere sunulan en leziz çözüm.